Home > Aktualności > Bądź Sobą 2 już 8-go listopada!
Bądź Sobą 2 już 8-go listopada!

Fundacja “Naszym Dzieciom” oraz Ośrodek Wsparcia i Rehabilitacji dla Osób Niepełnosprawnych zapraszają na drugą edycję koncertu “Bądź Sobą” – jedynego w Polsce wydarzenia łączącego hip-hopową twórczość z twórczością osób niepełnosprawnych.

Zagrają składy związane ze Studiem Projekt działającym w Fundacji “Naszym Dzieciom”: East Vision, Marti/Paula, WiP, Poeta, zespół Nieparlamentarne Ananasy (Mateusz Sałkowski, Adam Bielecki - niepełnosprawni podopieczni Fundacji “Naszym Dzieciom”), zespół Jeden Rytm Jeden Świat (zespół wokalno-instrumentalny działający w Ośrodku Wsparcia i Rehabilitacji dla Osób Niepełnosprawnych).

Oprócz powyższego wspólny koncert składów związanych ze Studiem Projekt i zespołu Jeden Rytm Jeden Świat (w formie jamu), a także pokaz teledysku do utworu “Potrzebuję”, w którego realizacji udział wzięli podopieczni Fundacji “Naszym Dzieciom”.

godz. 16:00-18:00

Bemowskie Centrum Kultury

(Artbem, ul. Górczewska 201, Warszawa)

wstęp wolny