Home > Aktualności > PWŚ 2016 – „Zaproszeni do Moskwy”, „Sierpniowe niebo”, wywiad biograficzny z prof. Witoldem Kieżunem – filmowe popołudnie

Już w najbliższy czwartek (16 czerwca) pierwsza tegoroczna projekcja filmowa z cyklu Pokolenie Własnych Ścieżek.

W Klubie Młodzieżowym „Alternatywa” Fundacji „Naszym Dzieciom” zaprezentowane zostaną następujące filmy: „Zaproszeni do Moskwy” (w związku z 71. rocznicą „Procesu szesnastu”), „Sierpniowe niebo”, a także wywiad biograficzny z prof. Witoldem Kieżunem (w związku z nadchodzącą, 72. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego).

Start – 17:00.

Miejsce – Klub Młodzieżowy „Alternatywa”, ul. Borowego 8.

Zapraszamy!