Home > Aktualności > Spotkanie z Krystyną Pochwalską – Pokolenie Własnych Ścieżek 1944
Spotkanie z Krystyną Pochwalską – Pokolenie Własnych Ścieżek 1944

Zapraszamy na pierwsze w 2015 roku spotkanie z cyklu „Pokolenie Własnych Ścieżek 1944″.

16 kwietnia (czwartek) o godzinie 17:00 w warszawskim Klubie Młodzieżowym „Alternatywa” (ul. Borowego 8) gościć będzie przedstawicielka bohaterskiego Pokolenia – Pani Krystyna Pochwalska – krewna cichociemnego Adolfa Pilcha („Góra”, „Dolina”), córka Jana Góry, działacza PPS i żołnierza Legionów Piłsudskiego, pedagog, przewodnicząca Rady Nadzorczej i współzałożycielka Fundacji „Naszym Dzieciom”, członek zarządu Fundacji „Polonia” zaangażowanej w pomoc Polakom na terenach tzw. Kresów Wschodnich.

Wyżej wymieniona osoba była jednym z gości poprzedniej edycji cyklu, jednak żadne ze spotkań nie zostało poświęcone w całości szalenie wartościowej i bogatej biografii jednej z wybitniejszych przedstawicielek Pokolenia Własnych Ścieżek. W związku z tym w najbliższy czwartek nadrabiamy zaległości.

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych niezależnie od wieku.

16 kwietnia 2015
Klub Młodzieżowy „Alternatywa”,