Home > Aktualności > Szare Szeregi – podziemie – sabotaż – spotkanie z uczestnikiem konspiracji niepodległościowej

12 września (piątek) o godzinie 17:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Pokolenie Własnych Ścieżek. Tym razem w Klubie Młodzieżowym „Alternatywa” zagości Zbigniew Olszewski.

Wyżej wymieniona postać to członek „Szarych Szeregów” (dzielnica Ochota), syn ochotniczego uczestnika wojny polsko-bolszewickiej, prezes Fundacji „Polonia”, wspierającej Polaków mieszkających na terenach Kresów Wschodnich.

Pełny terminarz spotkań z cyklu „Pokolenie Własnych Ścieżek” TUTAJ.