Home > Aktualności > Szkolenie i współzawodnictwo sportowe
Szkolenie i współzawodnictwo sportowe

Projekt sportowy pt.  „Szkolenie i współzawodnictwo sportowe, szczególnie dzieci i młodzieży, w tym  zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz organizacja różnych form wypoczynku opartego na aktywności fizycznej”.

Współfinansowany ze środków Wydziału Sportu, Kultury i Komunikacji Społecznej dla Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Celem projektu jest upowszechnienie kultury fizycznej i zasad „fair play” poprzez organizację zajęć w zakresie szkolenia w dyscyplinach pływanie z elementami nurkowania oraz gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne ) w ramach zagospodarowania czasu wolnego dzieci i młodzieży.

Założeniem projektu jest:

• upowszechnienie kultury fizycznej i zasad „fair play”
  • promocja zdrowego stylu życia

W ramach projektu odbywają się następujące zajęcia sportowe:

1. Pływanie – „Pływam, zdrowie wygrywam”

• Działania obejmują naukę pływania dla początkujących, doskonalenie pływania dla zaawansowanych,  podstawy nurkowania, zajęcia otwarte dla rodziców, konkurs dla uczestników zajęć podsumowujący i sprawdzający zdobyte umiejętności.
  • Termin zajęć: 01.04.2015 do 31.12.2015
  • Środa godz.16:30-18:30
  • Pływalnia OSiR Bemowo ul. Oławska 3

2. Gry zespołowe – „Dream Team – Drużyna Marzeń”

• Działania obejmują naukę gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę i inne gry zespołowe oraz upowszechnienie i promowanie zasad „fair play”.
  • Termin zajęć: 01.04.2015 do 31.12.2015
  • Wtorek godz.17:00-19:00
  • Lokal Ogniska przy ul. Synów Pułku 2 w Warszawie
  • Grupa wiekowa: od 6 do 16 roku życia

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i trwają do końca roku 2015.

Zapisy i szczegółowe informacje:

tel.22 664-32-14

www.fundacjanaszymdzieciom.pl