Home > Aktualności > Tektyw – Hip-Hopowa Warszawa Pomaga – 29.06. Aloha Bar – zapowiedź wideo
Tektyw – Hip-Hopowa Warszawa Pomaga – 29.06. Aloha Bar – zapowiedź wideo

Hip-Hopowa Warszawa Pomaga już 29 czerwca w Aloha Barze, na scenie m. in. Szybki Szmal, High End Projekt, O.C.B., Tektyw.

Sprawdźcie zapowiedź wideo autorstwa Tektywa, weterena warszawskiej sceny, założyciela składu Siedem Łez:

Radio Rewers i Fundacja „Naszym Dzieciom” (fundacjanaszymdzieciom.pl) zapraszają na koncert charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych – Hip Hopowa Warszawa Pomaga!

Dla wszystkich fanów warszawskiego rapu specjalna niespodzianka – wystąpi dawno nie słyszana „live” ekipa Szybki Szmal (fb/K2Kali, fb/Szybki-Szmal), która zaprezentuje klasyczne numery m. in. z SzSz Mixtape 2005, Benzyny i nowe, premierowe kawałki.

Oprócz tego na scenie zagości również prezentujący po raz pierwszy najnowszy, premierowy materiał High End Projekt (fb/highendprojekt) – połączone siły CBR-a (fb/cbrXIII), Ruziela i Fleczera (fb/fleczerprodukcja).

Kolejny z głównych koncertów to O.C.B. (fb/opijamycalybar), jeden z najciekawszych i najbardziej ekspansywnych młodych, warszawskich składów - Manifest (fb/MANIFESTBEATZ), AdE (fb/adeocb), Tony (fbm/TONYOCB).

O odpowiedni support zadbają konkretne, osiedlowe składy z Jelonek, Woli i Białołęki (m. in. związane ze Studiem Projekt):

ZWNA
ER (Eksplozja Rymów)
YS
Konkret
KNR
New Deal Project
Bez Komentarza
Zachodnia Strona (ZS)
WiP
Beuz
Pukis
Paula/Marti
Rizcone & Olek Syryt

Oprócz koncertów odbędzie się także jam graffiti.

Wszystko to w plenerowo-plażowych (Tarchomin, nad Wisłą) warunkach Aloha Baru (fb/drinkbaraloha, baraloha.pl).

Startujemy o 15:30, kończymy i przenosimy „gdzie indziej” około 22:30.

Data: 29.06.2013 (Sobota)

Miejsce: Aloha Bar (Świderska 93, Warszawa, Tarchomin)
Start: 15:30
Wstęp: 10 zł

Cały dochód z koncertu przeznaczony zostanie na potrzeby osób niepełnosprawnych (w szczególności podopiecznych Studia Projekt Fundacji „Naszym Dzieciom”).