Home > Aktualności > Wspólne oglądanie Pucharu Polski w Klubie „Pod Schodami”
Wspólne oglądanie Pucharu Polski w Klubie „Pod Schodami”

Kolejną okazją do wspólnego spędzenia czasu podopiecznych Klubu Młodzieżowego „Pod Schodami” był finał Pucharu Polski, rozgrywany między Legią Warszawa a Ruchem Chorzów.

Mieli oni możliwość obejrzenia transmisji na żywo oraz przygotowania i spożycia wspólnego posiłku.

Jak przystało na prawdziwych kibiców, wśród chłopaków nie brakowało zaciętych dyskusji, okrzyków radości, jak i wybuchów złości. Na szczęście ukochana Legia zdobyła puchar, pokonując Ruch Chorzów 3:0.

Gdy emocje już opadły, chłopcy pozmywali, złożyli sprzęt i rozeszli się do domów.

Takie spotkania są jak najbardziej potrzebne młodzieży, a poza tym zgodne z jej piłkarskimi zainteresowaniami. Poza rozrywką, rozwijaniem pasji czy po prostu przyjemnym spędzeniem czasu przy typowo męskiej rozrywce, takie spotkania integrują młodych oraz uczą uzewnętrzniania i dzielenia się swoimi emocjami.

W planach mamy inne formy rozrywki związane z piłką nożną oraz utworzenie w naszym Klubie „kącika kibica”.