Razem ruszamy ku nowym wyzwaniom i poznajemy świat!

Tego roku będą obchodzone wyjątkowe „Święto Zobaczenia Świata”. Chociaż w tym roku podróże w wielu miejscach są utrudnione, to wciąż możemy zrobić krok w kierunku aktywnego poznawania świata. Razem ruszamy ku nowym wyzwaniom i podejmujemy się przygody poznawania innych kultur.

Przed nami bez liku ciekawych propozycji do naszej przygody! Możemy dowiedzieć się historii innych krajów, odwiedzić nowe miejsca, spotkać się z lokalnymi ludźmi i porozmawiać o ich kulturze oraz tradycji. Możemy obserwować uroki natury i usłyszeć jej dźwięki.

Współczesne technologie pomagają nam w poszerzaniu horyzontów osiągnięć jakie człowiek może osiągnąć dzięki podróżom. Dziś, w czerwcu, jest to dobry moment aby zainteresować się i zapoznać z cyfrowymi narzędziami, dostarczanymi przez „Organizację Świata Zobaczenia” (World View Organization); cyfrowe narzędzia te pomogą nam lepiej poznawać świat takim jakim on faktycznie jest. Poprzez ich użycie możemy być bardziej informowani o tym, co dzieje się na świecie.

Razem ruszamy ku nowym wyzwaniom i poznajemy świat! Cieszymy się dowiedzeniem wiadomości o fascynujacych miejscach na całym świecie, posprawdzanaiem regionalnych smaków i innym, co pomaga nam mocniejszy zrozumieniem otaczajacego nas Świata! Co nas czeka – każdy rok pckazuje nam nowe i niezbdne informacje na temat ludzi i srodowiska; warto siê do tego przygotować.

W nowym roku czas ruszać ku nowym wyzwaniom i poznawać świat! Już kilka lat temu, wkrótce po odejściu z firmy, podjąłem decyzję, że czas na poszerzanie horyzontów poprzez podróżowanie. I tak od tego momentu wyruszyłem w szeroki świat, aby doświadczyć, poznać, zobaczyć i nauczyć się więcej.

Przez cały ten okres jeden cel na mojej trasie był niezmienny – Regularnie przekraczać swoje granice i ich szerokość. Przez te lata dowiedziałem się także, że oprócz samego podróżowania należy zadać sobie ważne pytania – od czego tu uciec? Jakie skarby są do odkrycia? Czy powinienem skierować swoje kroki tam, czy tam?

Ponieważ już tak dawno ruszyłem w drogę i doświadczyłem wielu rzeczy, chciałbym teraz ostrzegać innych: bardzo dużo ludzi uważa, że podróżowanie jest jednym z najważniejszych aspektów jednostkowego postępu. A to niesamowite i nieuzasadnione stwierdzenie jest prawdziwe! Wybierając się w daleką podróż można przeobrazić swoje życie. Możesz uczynić kroki ku temu, aby odblokować drzwi do nowego podejścia do świata.

Dlatego mam proste przesłanie dla wszystkich – Trzeba wykonać pierwszy krok ku dopełnieniu tego, Co naprawdę chcesz robić! Po prostu patrz na to i poznaj sam siebie. My Polacy mamy to szczęsliwe przeznaczenie, aby spacerować po różnych zakątkach naszej planety i moim celem jest bycie głośnym oraz pulsującym przykładem dla innych. Więc pamiętajcie – Razem ruszamy ku nowym wyzwaniom i poznajemy ów prastary Świat!

Razem stajemy się młodym możnowładcom świata. Przy pomocy odwagi i wyobraźni, posuwamy się ku kolejnym granicom i poznajemy nowe fascynujące miejsca.

Dobra energia przyciąga do nas innych, którzy również kochają przygodę. Wspólnie tworzymy silne honorowe stowarzyszenie tych, którzy nie boją się rzucać wyzwań światu i eksplorować najdalsze zakątki planety.

To właśnie te wspaniałe odkrycia są dla nas najcenniejsze. Zdobywamy bowiem nowe doświadczenia, jesteśmy otwarci na poznawanie ludzi o różnym pochodzeniu i odkrywanie przed nimi nas samych.

Mijamy kolejne granice i zarażeni entuzjazmem zaczynamy czerpać radość z samego podróżowania. To czyni nas silniejszymi i bardziej samodzielnymi. Jesteśmy gotowi dzielić się swoją energią na nowo podczas każdej następnej górskiej wspinaczki, meksykańskiego rajdy oraz morskich żeglarskich wojaży.

Rozpoczynamy wspaniałe wyzwanie – bycia sprawcami własnego losu. Z dumą patrzymy na siebie podekscytowani – tacy piękni i twardzi jak nasza planeta!