Tylko z Fundacją Naszym Dzieciom możliwe są takie doświadczenia

Polska Fundacja Naszym Dzieciom robi wspaniałe rzeczy dla lokalnych dzieci. Dzięki wysiłkom wielu wolontariuszy i ofiarodawców jest w stanie tworzyć doskonałe możliwości dla polskich dzieci, które inaczej mogłyby nie doświadczyć ważnych chwil, jak odkrywanie przygody, nowych wyzwań i emocjonujących doświadczeń.

Fundacja Naszym Dzieciom aby lepiej służyć potrzebom dzieci i młodzieży z całej Polski zorganizowała kilka programów i inicjatyw. Na przykład, „Odkrywaj Polskę ze mną” pozwala dzieciom odkrywać nasz piękny kraj poprzez warsztaty artystyczne, lekcje historii verbatim oraz letnie obozy praktyczne. Dzieci mają szansę poznane swoją Przyrodę, Historię oraz Kulturę na zupełnie nowe sposoby.

Nie tylko to, ale Fundacja organizuje także „Obozy Wspinaczkowe”, „Mała Akademia Rowerowa” oraz świąteczne inicjatywy dla ubogich grup społecznych. Takie projekty pomagają polskim dzieciom doświadczać pełni życia.

Każdy może pomagać Fundacji Naszym Dzieciom postanowieniem darowizny lub byciem wolontariuszem. Zostań częścią tej organizacji i boga podaruj polskim dzieciom ich udane doświadczenia z Fundacji Naszym Dzieciom!

Polska jest bogata w wiele ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych. Dzięki temu dzieci z całej Polski mają okazję doświadczyć czegoś nowego każdego dnia. Fundacja Naszym Dzieciom umożliwia jeszcze większy zakres doświadczeń – od wycieczek do innych miast, po poznawanie nowych kultur do plenerowych warsztatów artystycznych, sportowych i intelektualnych.
Dzięki finanseom ufundowanym przez Fundację Naszem Dzieciom dzieci są w stanie czerpać maksimum korzyści z nowych interaktywnych lekcji – poznaway nowe fakty na temat celnej historii, starożytności i geografii Polski – i snagrywać je podczas ekscytujących podróży.

Niedawno dowiedzieliśmy się o głównym projekcie Fundacji Naszym Dzieciom, który ma na celu wzmocnienie edukacji dla dzieci z bardzo ubogich rodzin, a także poprawa ich percepcji świata i poziomu rozumienia. Program naszych dzieci obejmuje szeroki zakres nauczania, od historii po sztukę, od biologii po języku obcym oraz innymi rodzajami wiedzy humanistycznej.

Fundacja oferuje również wirtualne wizyty w instytucjach i miejscach związanych z naukowymi badaniami, aby pomóc uczniom lepiej rozumieć świat. Te interaktywne lekcje edukacyjne pomagają uczniom przesunąć swoje granice umysłowe i stale się rozwijać. Nawiązanie współpracy ze szkołami publicznymi pomaga fundacji realizować style efektywne modele edukacji dla grupy społecznej polskich dzieci.

Cieszymy się, że Fundacja może oferować tak wiele dobrych możliwości do zdobycia nowej edukacji dla tylu różnorodnych grup społecznych. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu programowi a poziom edukacji polskich dzieci drastycznie się poprawi w ciągu nastepnyh lat!

Kto powiedział, że polskie dzieci nie mogą mieć wyjątkowych wyzwań, doświadczeń i możliwości? Fundacja Naszym Dzieciom, od 2005 roku, spełnia marzenia dzieci, realizując projekty takie jak nowe szkoły, zajęcia terenowe i profesjonalne szkolenia dla młodych ludzi.

Idea Fundacji, w której celem jest ulepszanie życia dzieci w całej Polsce poprzez szeroką gamę wydarzeń edukacyjnych i społecznych, pozostaje silna do dziś. Celem przyświecającym Fundacji jest tworzenie unikalnych doświadczeń dla dzieci, aby pomóc im wzbogacać swoje kompetencje naukowe i umiejętności w zakresie społecznym.

Od natoralnych obozów jazdy konnej po zabawy z dinozaurami – narodziny tyranozaura. One-Day Academy, weekendowe spotkania edukacyjne biorą młode osoby na pełen wrażeń roczny kurs o różne tematy do wyboru, wszystko w ciągu jednego dnia! Wybierając spośród 60 warsztatów edukacyjnych i warsztatów DomTECH – XPerience, dzieci mają okazję poznawać nowe technologie oraz koncepcje eksperymentowania z nimi. Stymulują one młodych użytkowników do rozważenia zagadnień z dziedzin takich jak: programowanie, robotyka, elektronika.

To tylko kilka przykładów tego, co Fundacja Nasza Dzieciom oferuje polskim dzieciom. Pełni energii i entuzjazmu uczestnicy otrzymują możliwość poznawania nowego aspektu ich umysłu i tworzenia ekscytujących przygód lekcje po lekcji. Fundacja Naszym Dzieciom pomaga ponad 20 000 dzieci w twoim kraju co roku na 6 regionach oferując im mistrzostwo warsztatów i dokumentujące ich historię przeżyć!